Shitet apartament

Shitet apartament luksoz me super panorama, i arreduar deri në detaje.
Vendodhja: në qëndër të Shkodrës, tek Ura Dervishbeg.
Hyrja është në katin e 9-të dhe përbëhet nga: 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 banjo,
dhe 1 super ballkon që ofron pamje të magjishme nga Shkodra.
Salloni është hapsinor, dhe përbëhet nga kendi i televizorit dhe kuzhina.
Vetratat e sallonit bëjnë që darkave të shijohet shkëlqemi i qytetit.

Siperfaqe banimi: 192 m2. Siperfaqe ballkoni: 60 m2.
Pjesa e sipërme e apartamentit është verandë me siperfaqe 240 m2.

 

Hyrja shoqërohet me garazh për makinë,
i cili ndodhet në katin e përdhes të pallatit,
ku hapja dhe mbyllja e tarabave bëhet me telekomandë.

Çmimi: 195.000 Euro

Shijo shkodrën nga ballkoni i shtëpisë tënde!

Kontakto: SHKODRA CRAIGLIST
Mob/viber/whatsapp: 067 30 81 001

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *