Harta e destinacioneve te pedalimit ne zonen e Dajçit


REVISTA KULTURORE

Aktivitete në pritje për tu zhvilluar - Stenda e posterave.

Komuna Dajç: Me 23 nentor, Dita e Biçikletave.

Te dielen, 23 nentor 2014, ora 11:30, tek qendra e biçikletave prane Komunes Dajç te Bregut te Bunes, promovim dhe inaugurim i qendres dhe itinerareve te biçikletave ne zonen e Dajçit. Ja dhe programi: panair, ceremoni inauguruese e qendres, koktejl, koncert me kenge e valle, pedalim ne rrugen e bicikletave....

Read more
Bashkia Shkoder: Java e festave te nentorit.

Në kuadrin e festave të Pavarësisë dhe Çlirimit të Atdheut Bashkia Shkodër prezanton programin e javës së festimeve       22 nëntor Ora 18:30, në Teatrin “Migjeni”. Mbrëmje muzikore, me pjesëmarrjen e Orkestrës frymore të qytetit dhe Korit të shoqatës së muzikës “Rozafa Ekspresion”. Dirigjentë: Kujtim Alia, Zef Çoba.   25 nëntor Ora 18:00, ne Biblioteken publike “Marin Barleti”. Biblioteka publike “Marin Barleti”: Ekspozite...

Read more


Find us in Facebook

Rrjete Sociale


Vizitorët

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday33
mod_vvisit_counterYesterday851
mod_vvisit_counterThis week2062
mod_vvisit_counterLast week14194
mod_vvisit_counterThis month34142
mod_vvisit_counterLast month38836
mod_vvisit_counterAll days1318595

Infoshkodra.com

Infoshkodra.com është stenda elektronike e njoftimeve për te gjitha aktivitetet dhe veprimtaritë kulturore, artistike, promovuese, ndergjegjesuese në SHKODER e më gjërë.


Nese deshiron qe te gjitha informacionet te vijne ne emailin tend, abonuhonu duke derguar nje email ne: cc@infoshkodra.com


Faleminderit që na vizituat!
Jeni të mirëpritur!


Kengë shkodrane

Please update your Flash Player to view content.